Yapıların
ötesinde
değer
inşa eder.
Bizi tanıyın

Yapıların ötesinde değer inşa etmek.
Bu düşünce bizi görevimizden ve sorumluluklarımızdan fazlasına götürüyor.
Bakış açımızı biraz değiştirirsek eğer, büyük iş makineleri ile tonlarca malzemelerden yapılan şeylerin biraz ötesinde geleceği ele almanın 'bir çocuğa' daha iyi bir yaşam hazırlamanın ve insanlara iyi şeyler hissetirmenin herşeyden önemli olduğunu görebiliriz.

İlke edindiklerimiz bizim için herşeyden daha önemli oldu, çünkü Kösen Grup olarak biz gücümüz ile her işi bitirebiliriz. Peki, bu işlerin ötesinde insana ne katabiliriz ?

Bu topraklarda emeğin ve alın terinin değerini hissedebiliyorsak, en büyük gücün insana yatırım olduğunu bilir ve söyleriz; Yapıların ötesinde gelecek inşa etmek.

Yeni yaşam alanlarına, sermayesi fikir olan çocuklarımızın okullarına, en önemlisi sağlık diyerek titizlikle tamamlanmış hastanelere ve daha bir çok hizmete gönülden sahip olmak, bunları inşa etmek, herşeyden kıymetlidir.

Dekinsan Grup gölgesi altında 25 yılı aşkın bu yolda birlik ve beraberliğimizi koruyarak, tecrübeyle, güç birliği yapıyoruz.

Bizi Tanıyın

Yönetim
kurulu

Kösen Grup, profesyonel yönetim yaklaşımı kapsamında kurumsal yönetim ilkelerine öncelik ve önem vermektedir. Bu sebeple, çalışanlar arasında fark gözetmez ve bütün faaliyet alanlarında etik kurallara uygun biçimde hareket eder.

İletişim
İletişim
İş Geliştirme
İş Geliştirme
Motivasyon
Motivasyon

Misyon
vizyon

Misyonumuz, müşterilerimize verdiğimiz her taahhüt onları memnun etme yolunda attığımız ilk adımdır. Talep edilen işi, talep edilen süre ve standartlar çerçevesinde teslim etmek memnuniyet anlayışımızın temel yapı taşlarındandır.

Vizyonumuz, profesyonel iş anlayışımız gereği yurt içi pazarda olduğu kadar yurt dışı pazarlarda da ülkemizin adını en iyi şekilde temsil etmek öncelikli ilkemizdir. Bu doğrultuda çalışma prensibimiz; müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile talepleri her ölçekte ve tam olarak karşılayabilmektir.

Kalite Politikamız, sürekli gelişen teknolojiye ve değişen şartlara hızla adapte olarak her zaman beklenenin daha ötesine geçmek kalite politikamızın ilk adımıdır. Bu bağlamda, güçlü teknik donanım ve başarılı personel kadromuz ile her projeye ayrı bir değer katmak kalitemizi tamamlayan en önemli detaydır.

Asset 4
Bizi takip edin.
HABERLER
Ells Kartal
Kartal'da yeni
bir yaşam!
Konum Türkiye
Mardian Mall
Mardian AVM
açılıyor!
Konum Türkiye
Kösen Grup Creatvie Agency
Design and coded by
Kösen Grup © 2019